O mnie

Dominika Hapek

„Jeśli chociaż jedna osoba skorzysta z naszej pomocy, z naszego wsparcia, to warto to robić”

Jestem trenerką biznesu i kompetencji miękkich, mentorką, prelegentką, fundatorką. Pomysłodawcą i założycielką projektu Sama Mama, Prezesem Fundacji Sama Mama.

Obecnie studiuję MBA. Jestem absolwentką studiów doktoranckich Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Posiadam ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu firmą i w budowaniu zespołów.

Wspieram przedsiębiorcze kobiety z sektora MŚP w strategicznym rozwoju ich biznesów oraz wspieram III sektor. Udzielam konsultacji  i pomagam rozwijać kompetencje przywódcze, inspiruję i wspieram w rozwoju mentalnym.

Działam jako edukatorka i mentorka kobiet – ukończyłam międzynarodowy kurs mentoringu. Ponadto jestem redaktorką naczelną portalu internetowego dla kobiet sama-mama.pl, a także autorką i prowadzącą programy edukacyjno-informacyjne: Rozmowy o Kobiecości, Mama Polka za Granicą i Rozwód bez Tabu.

Moje autorskie programy mentoringowe dla kobiet to “Mentalność Kobiet Sukcesu” oraz “Home Life Balance”.W maju 2021 roku zawiązałam Fundację Sama Mama, wspierającą kobiety i dzieci w sytuacji okołorozwodowej i działającą na terenie całej Polski. 

MAMY mamom, KOBIETY kobietom.