mentalność kobiet sukcesu - 6 edycja programu mentoringowo- rozwojowego
Nie zwlekaj. Już teraz sięgnij po

Mentalność Kobiet Sukcesu - VI edycja

Witaj w Kursie „Mentalność Kobiet Sukcesu” – Twoim kluczu do odzyskania równowagi, pewności siebie i osiągnięcia najwyższych szczytów w życiu zawodowym i osobistym!

Jakie Twoje wątpliwości rozwieje ten kurs?

 

🌟 Odwaga do Zmiany

Czy czujesz, że codziennie zmagasz się z wyzwaniami, a tempo życia sprawia, że trudno Ci znaleźć chwilę oddechu? Nasz kurs to nie tylko zestaw narzędzi, ale prawdziwa podróż ku odwadze i umiejętności podejmowania decyzji, które prowadzą do pozytywnych zmian. Pozwól sobie uwierzyć, że zasługujesz na życie pełne sukcesów i spełnienia.

🚀 Rozwój w Zgodzie ze Sobą

Często zapominamy, jak ważne jest zrozumienie samej siebie. W naszym kursie skupimy się na odkrywaniu własnych wartości, pasji i celów. Zbudujesz solidne fundamenty swojego sukcesu, rozwijając się w zgodzie z własnymi pragnieniami i marzeniami.

🌈 Kieruj Swoją Energią

Jesteś źródłem ogromnej energii, ale czy wiesz, jak ją właściwie wykorzystać? Dzięki praktycznym ćwiczeniom i strategiom nauczysz się kierować swoją energią w sposób, który naprawdę przynosi efekty. Przełam bariery, które Cię ograniczają, i otwórz się na nowe możliwości.

💼 Sukces Zawodowy bez Wyczerpania

Przepracowanie nie musi być jedyną drogą do sukcesu. Nauczysz się efektywnego zarządzania czasem, budowania trwałych relacji zawodowych i osiągania celów bez utraty równowagi. Odkryj strategie, które sprawią, że Twoja kariera będzie równie spektakularna, co zrównoważone życie osobiste.

👭 Wsparcie Społeczności Kobiet Sukcesu

Dołącz do społeczności kobiet, które podobnie jak Ty, pragną osiągnąć sukces i równowagę. Wspólnie będziemy się wspierać, dzielić doświadczeniami i inspirować do działań. Razem tworzymy siłę, która naprawdę potrafi zmieniać świat.

🎓 Gotowa na Zmianę? Dołącz Teraz!

Nie czekaj na idealny moment – teraz jest najlepszy czas, aby zainwestować w siebie i swoją przyszłość. Dołącz do Kursu „Mentalność Kobiet Sukcesu” i zacznij podróż, która odmieni Twoje życie. Zasługujesz na sukces i spełnienie, a my jesteśmy tutaj, aby Ci w tym pomóc.

Jeśli przynajmniej jeden punkt zapalił w Twojej głowie lampkę i pomyślałaś "TAK, to o mnie",
to ten kurs jest dla Ciebie!

Jakie tematy omówimy?

Warsztaty mentoringowo-rozwojowe prowadzone są on-line na ZOOM

0
Start godz.
0 h
Czas trwania
0
Ilość uczestników
0
Zaczynamy

Prowadząca: Dominika Hapek

Autorka programu mentoringowego dla kobiet “Mentalność Kobiet Sukcesu” oraz “Liderki Jutra”, Pomysłodawca projektu Sama Mama, Fundatorka i Prezes Fundacji Sama Mama. Założycielka portali internetowych dla kobiet  www.polkiwbiznesie.plwww.sama-mama.pl. Portal sama-mama.pl ma zasięgi międzynarodowe (w 41 krajach). Wizjonerka wspierająca kobiety, założyła pierwszy Klub Kobiet Przedsiębiorczych w powiecie chrzanowskim.

Absolwentka studiów doktoranckich Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Ukończyła studia podyplomowe MBA. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu firmą i w budowaniu zespołów. Wspiera przedsiębiorcze kobiety w rozwoju ich biznesów, udziela konsultacji i pomaga rozwijać kompetencje przywódcze, inspiruje i wspiera w rozwoju Liderki. Edukatorka i mentorka kobiet. Ukończyła międzynarodowy kurs mentoringu, Agile Project Management Foundation. Mediatorka rodzinna, konsultant kryzysowy, kobieta która na co dzień pracuje z kobietami.

Autorka i prowadząca projekty edukacyjno-informacyjne: Rozmowy o Kobiecości, Mama Polka za Granicą, Polki w Biznesie i Rozwód bez Tabu. W maju 2021 roku zawiązała Fundację Sama Mama, wspierającą kobiety i dzieci w trudnej sytuacji życiowej szczególnie okołorozwodowej działającą na terenie całej Polski, pełni funkcję Prezesa Zarządu. 

Pobierz prezent: planer dzienny i tygodniowy
i bądź na bieżąco z nowościami!